Про «Пункти незламності»

Дата: 11.01.2024 11:26

Фото без описуВ Бобринецькій міській раді відбулася нарада, яку провів голова міської ради Леонід Кравченко.

Йшлося про готовність «Пунктів незламності» до роботи у період погрішення погодних умов та у випадку порушення діяльності критичної інфраструктури.

В громаді є план дій та заходів по забезпеченню діяльності об’єктів критичної інфраструктури під час надзвичайної ситуації.

Мешканці громади повинні пам’ятати про те, що на території цілодобово діють «Пункти незламності».

Шість «Пунктів незламності» працюють у місті Бобринці (два на вулиці Миколаївській у центрі, один - на вул. Ломоносова (Рущина-Ковалівка), один – на вул. Воїнів-інтернаціоналістів (Грицькова), два - на вул. 16 Березня (р-н Комінтернівського парку, лікарні), один - у селі Коржевому.

Детальніше про розміщення «Пунктів незламності» - на сайті Бобринецької міської ради за посиланням https://bobrynecka-gromada.gov.ua/news/1669891102/ та за подальшим посиланням на сторінці https://nezlamnist.gov.ua/ (карта розташування «Пунктів незламності», інформація щодо наявності генераторів, інтернету, підзарядки т. ін.)

Занотуйте також номери телефонів.

Телефони рятувальних та аварійних служб:

112 — Єдиний номер виклику всіх служб екстреної допомоги

(диспетчер викличе бригаду потрібної служби)

101 — Пожежно-рятувальна служба

102 — Поліція

103 — Швидка медична допомога

104 — Аварійна служба газової мережі

Контактні телефони Бобринецької міської ради:

+380680951866, +380665145804;

3-41-88 (з мобільного 05257 3-41-88).

В мережі інтернет: месенджер інтернет-сторінки «Бобринець інформаційний».

Контактний номер КП «Міськводоканал» Бобринецької міської ради:

- про пориви та аварії на водопровідній і каналізаційній мережі. Телефон диспетчера: 0980549146 (цілодобово).