Перше засідання у 2024 році комісії ТЕБ та НС Бобринецької міської ради

Дата: 11.01.2024 11:22

Фото без опису1. Забезпечення населення громади якісною питною водою

2. Забезпечення безаварійного пропуску льодоходу у весняний період та протиповеневі заходи.

Ці питання були розглянуті 10 січня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю голови комісії Леоніда Кравченка, завідувача сектору мобілізаційної, оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу ЖКГ, містобудування, архітектури Бобринецької міської ради Владислава Іващенка, членів комісії (за окремим списком).

Зокрема розроблено плани дій з підготовки до безпечного пропуску повені та дощових паводків у весняний період.

Переглянуто заходи по забезпеченню населення питною водою у 2024 році з урахуванням усіх загроз, які можуть виникнути. Зокрема:

• КП "Міськводоканал» та КП «Комунальник» доручено забезпечити належне уторимання першого поясу зон санітарної охорони водозабору на господарсько-питному водогоні;

• Забезпечити належний запас реагентів, знезаражуючих засобів і реактивів для очищення води;

• Забезпечити постійний лабораторний контроль якості води;

• Забезпечити автономну роботу водозаборів та спланувати підвіз води у випадку необхідності із задіянням усіх суб»єктів господарювання у сфері водопостачання;

• Здійснити переоблік автотранспорту, який може забезпечувати доставку води населенню;

• Здійснити переоблік резервних джерел водопостачання;

• Визначити джерела інформування населення про порядок забезпечення водою у випадку припинення електропостачання, забезпечити майданчики для роздачі питної води;

• Забезпечити заклади освіти та охорони здоров’я у випадку відключення централізованого водопостачання.