З Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2023 20:00

Фото без описуШановні жителі Бобринецької громади, земляки!

Вперше Україна відзначає Різдво Христове разом з усіма європейськими країнами 25 грудня. Світле свято, сімейне, в яке кожна людина робить підсумок року, дякує захисникам на небі і на землі за підтримку.

Ми, українці, Бобринецька громада, вдячні Збройним силам України, кожному військовослужбовцю за захист, терпіння, віру, мужність, героїзм,  завдяки яким маємо в громаді та на більшій частині України мирне життя.

Вічна шана і світла пам’ять загиблим у російсько-українській війні героям-воїнам, безвинним дорослим і дітям України.

Низький уклін кожному з військовослужбовців ЗСУ, вашим родинам, які подумки несуть службу з вами вдень і вночі, без сну, кого підтримує любов, надія і віра.

Ми вдячні Богу за захист усієї громади, в яку не дійшла війна, за те, що більшість сімей можуть разом зустріти світле Різдво Христове.

У всіх нас є одне бажання: мир в Україні, перемога України, возз’єднання сімей, здоров’я кожній людині, Божого захисту і тепла захисникам, які Різдво зустрінуть на фронті.

Зичу вам щиро і від душі: хай у Святвечір збуваються усі добрі бажання.

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади