Комісія ТЕБ та НС: розгляд питань та рішення

Дата: 21.12.2023 09:36

Фото без опису19 грудня відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

під керівництвом міського голови Бобринця Леоніда Кравченка та запрошених членів комісії (за окремим списком).

Секретар комісії – Владислав Іващенко, начальник сектору мобілізаційної, оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу ЖКГ, містобудування та архітектури Бобринецької міської ради.

• Розглянуто питання готовності об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням.

• Про впровадження розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту в містобудівний документації.

• Про організацію та підвищення ефективності проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту.

• Про безоплатну передачу генератора КП «Міськводоканал» у користування відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

• Про затвердження «Плану роботи міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки на 2024-й рік».

• Про недопущення загибелі і ; про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них на території Бобринецької міської ТГ.

• Про виконання заходів щодо попередження нещасних випадків на водних об»єктах громади і безпеку людей у зимовий період 2023/2024 років.

Серед прийнятих рішень:

 Сектор мобілізаційної, оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу ЖКГ, містобудування та архітектури Бобринецької міської ради продовжить щоквартальне обстеження захисних спору цивільного захисту з підготовкою звіту;

 Власники (балансоутримувачі) захисних споруд зобов’язані надавати населенню безперешкодний доступ до них.

 Згідно звіту начальника відділу ЖКГ Олександра Баранова, прийнято рішення: відділу ЖКГ, містобудування та архітектури Бобринецької міської ради під час підготовки та видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок передбачати врахування інженерно-технічніих заходів цивільного захисту (далі – ІТЗ ЦЗ) при проєктуванні нових об»єктів, реконструкцій, капітального ремонту або коригуванні генеральних планів населених пунктів громади, враховувати вимоги чинного законодавства у сфері містобудування та архітектури, передбачити розроблення розділу ІТЗ ЦЗ.