Засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради 19 грудня 2023 року

Дата: 21.12.2023 09:26

Фото без описуНа засіданні виконавчого комітету Бобринецької міської ради 19 грудня, яке провів голова Бобринецької міської ради Леонід Кравченко за участі 17 членів виконкому, першого заступника голови міськради Валентина Музики, заступників голови Наталії Яворської, Євгенія Кулика, начальників відділів міської ради, поліцейського офіцера громади.

Члени виконавчого комітету заслухали звіт поліцейського офіцера громади Олександра Гузієнка про роботу протягом 2023 року.

Серед головних питань порядку денного засідання виконкому:

• заслухано начальника фінансового управління Анжелу Степанову та схвалено бюджет Бобринецької громади на 2024-й рік.

Після розгляду бюджету на засіданні сесії Бобринецької міської ради бюджет громади на 2024-й рік буде розміщено у вільному доступі на сайті Бобринецької міської ради для ознайомлення.

• Схвалено «Проєкт рішення Бобринецької міської ради «Про внесення змін до плану Стратегічного розвитку Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2025 роки».

Нагадаємо, що розгляд Стратегії розвитку громади відбувся на початку минулого тижня. Цей документ необхідний громаді зокрема і для фінансування з інших джерел (гранти).

Серед змін, що були внесені у Стратегію, додано, окрім допомоги внутрішньо переміщеним особам, підтримка Збройних сил України.

• Серед схвалених виконавчим комітетом рішень – внесення змін до Програми по наданню одноразової матеріальної допомоги мешканцям Бобринецької громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, на соціальну підтримку учасників АТО/ООС, їх рідних, сімей загиблих, на вшанування пам’яті загиблих на 2020-2025 роки.

У Програмі було передбачено суму 750 тисяч гривень. Схвалено зміни суми на 2024-й рік – 950 тисяч гривень.

• Розглянуто на засіданні виконкому 19 грудня надання матеріальної допомоги: шістьом учасникам бойових дій – по 1000 гривень (двом із даних шести УБД, які є пораненими, додатково надано по 5000 гривень) та ще одному пораненому учаснику бойових дій – 5000 грн.

На фото: члени виконавчого комітету за кілька хвилин до початку засідання; звіт поліцейського офіцера громади; під час розгляду питань порядку денного виконкому.Фото без описуФото без описуФото без опису