6 грудня – День Збройних сил України

Дата: 06.12.2023 07:00

Фото без описуШановні військовослужбовці Збройних сил України, захисники і захисниці, ветерани ЗСУ!

Від усієї громади, виконавчого комітету, депутатського корпусу Бобринецької міської ради дозвольте щиро привітати вас з Днем Збройних сил України!

Ми шануємо героїзм загиблих у війні за цілісність і незалежність України: вони назавжди залишаться у пам’яті поколінь честю і совістю народу, який відстоює свою незалежність.

Повага і довіра до Збройних сил України була і є абсолютною. Ви даєте силу і віру людям жити, працювати, ростити дітей. Ваші сім’ї разом з вами несуть тяжку ношу війни, але будьте певні: народ – разом зі своєю армією і завжди підтримає вас.

Вітаючи з Днем Збройних сил України, зичу, щоб українське сонце завжди зігрівало вас і ваші родини, щоб зростала міць ЗСУ, додавалося здоров’я, сил і впевненості, щоб повернулися додому цілими і неушкодженими.

За нами правда – ви захищаєте свою землю.

Мир і перемогу наближаєте саме ви: низький уклін вам і вдячність від усієї громади!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної гр

омади