Електронний аукціон продажу об’єкта малої приватизації

Дата: 05.12.2023 09:59

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях повідомляє, що відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами), Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 (із змінами), Регіональним відділенням в електронній торговій системі «Ргогогго.Продажі» оголошено проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації - єдиного майнового комплексу державного підприємства «Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2» (код за ЄДРПОУ 00951862)», місцезнаходження: Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Інженерів, 2, який відбудеться 21.12.2023. Стартова ціна на аукціоні - 18 667 384,07 грн (без урахування ПДВ).
Детальна інформація про зазначений вище електронний аукціон доступна на офіційному вебсайті Фонду державного майна України, в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» та порталі https://privatization.gov.ua/

Про продаж об’єкта малої приватизації