Сесія Бобринецької міської ради 30 листопада 2023 року: бюджетні питання

Дата: 01.12.2023 10:27

Фото без описуЗасідання сесії провів голова міської ради Леонід Кравченко за участі 14 депутатів, секретаря міської ради Світлани Торіної, першого заступника голови Валентина Музики, заступників голови Євгена Кулика, Наталії Яворської, начальників відділів міської ради.

Традиційно вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за незалежність України військовослужбовців ЗСУ та цивільних, загиблих у війні внаслідок російської агресії.

Голосування по усіх питаннях порядку денного сесії було відкритим та поіменним. Працювала лічильна комісія.

Попередньо питання порядку денного були розглянуті та схвалені на виконавчому комітеті міської ради. Відбувся їх розгляд депутатами на відповідних комісіях та на засіданні сесії міської ради.

До вашої уваги: роз’яснення начальника фінансового управління міської ради Анжели Степанової щодо бюджетних питань, прийнятих на сесії.

- Рішенням Бобринецької міської ради «Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 23 грудня 2022 року № 1406 «Про бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2023 рік» збільшено дохідну та видаткову частину бюджету міської територіальної громади на 467 649 грн. за рахунок:

- дотації з державного бюджету на компенсацію комунальним закладам, державним закладам освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів - на 11 749 грн., яка буде спрямована на компенсацію відділу освіти за комунальні послуги та енергоносії;

- додаткової дотації з державного бюджету на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв`язку з повномасштабною збройною агресією, - на 455 900 грн.

Вона буде спрямована на виплату заробітної плати з нарахування працівникам загальноосвітніх шкіл.

Крім того, відповідно до звернень та клопотань розпорядників коштів бюджету, в межах затвердженого обсягу бюджету на 2023 рік здійснено

перерозподіл видатків за рахунок економії коштів та спрямовано на нагальні та першочергові потреби, які виникли на даний час, а саме:

- на поточний ремонт пришкільного гуртожитку Бобринецького ліцею №1 з метою забезпечення належних умов проживання внутрішньо переміщених осіб – 200 000 грн.;

- на облаштування місць для біотуалетів та біоунітазів та на придбання біотуалетів та біоунітазів в укриття корпусу №2 Бобринецького ліцею №1 – 35 000 грн.;

- придбання металопластикових конструкцій з монтажем для облаштування роздягальні в корпусі №1 Бобринецького ліцею №1 – 60 000 грн.;

- на проведення робіт по заміні електронасосів у шкільних котельнях – 30 000 грн.;

- придбання покриття для підлоги в укритті дошкільного навчального закладу №2 «Ромашка» - 33 000 грн.;

- на заробітну плату з нарахуваннями працівників, залучених до робіт з благоустрою міста в осінньо-зимовий період – 150 000 грн.;

- на оплату послуг з проведення технічного нагляду по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі для розміщення центру надання адміністративних послуг Бобринецької міської ради за адресою: м. Бобринець вул. Каштанова, 84» – 1 765,93 грн.;

- на придбання дизельного пального для генераторів з метою безперебійної роботи центрального водогону КП «Міськводоканал» – 56 000 грн.;

- субвенція на виконання програми фінансової підтримки Кропивницької районної ради – 50 000 грн.;

- субвенція для 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини (м. Бобринець) на придбання пально-мастильних матеріалів – 50 000 грн.