Бобринецька міська територіальна громада

25 листопада 2023 року – День вшанування жертв голодоморів в Україні

Дата: 25.11.2023 08:19

Фото без описуШановні жителі Бобринецької громади, земляки!

Голодомор 1932-1933 років, штучні голодомори в Україні 1921-1923, 1946-1947 років залишили слід в історичній пам’яті українців, Голодомор 1932-1933 років визнаний більшістю держав світової спільноти як геноцид, знищення нації.

Ще є у громадах живі свідки Голодоморів 1932-1933 років, 1946-1947 років, їх свідчення зафіксовані, їх пам’ять зберігає події тих років, коли спротив селян радянській владі придушували нелюдськими методами, коли вимітали з хат все, до зернини, коли страшний голод і мор винищили цілі сім’ї. Мільйони людей. Тільки за підтвердженими свідченнями – від 4 до 8 мільйонів українців.

Вже другий рік триває повномасштабна війна з росією. Багато військових і цивільних жертв, знов і знов повторюється злочин росії проти українців.

Закликаю усіх земляків: 25 листопада о 16.00 приєднатися до Загальнонаціональної хвилини мовчання і вшанування жертв усіх голодоморів. Запаліть свічки за безневинно загиблими, померлими. Хай наша пам’ять про них буде живою і світлою.

Тримаймося, бо ми – український народ, громадяни своєї країни на своїй рідній землі. За Україною – правда. Україні – жити у віках!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади