У працівників сільського господарства 19 листопада професійне свято!

Дата: 17.11.2023 15:52

Фото без описуВ Кіровоградській обласній державній адміністрації сьогодні, 17 листопада 2023 року, відбулися урочистості з цієї нагоди.

Вітальний лист колективу ПАТ «Бобринецька сільгосптехніка» від Міністерства аграрної політики та продовольства України отримав директор товариства, Заслужений працівник сільського господарства України Анатолій Цесарський:

«Прийміть слова заслуженої подяки за відданість справі, високий професіоналізм та щоденну звитяжну працю задля забезпечення безпеки нашої країни»

Щиро бажаю вам подальших успіхів та наснаги, міцного здоров’я, благополуччя, добра та найскорішої Перемоги!»

З повагою міністр Микола Сольський.

Подяку Кіровоградської обласної військової адміністрації оголошено головному агроному ПАТ «Бобринецька сільгосптехніка» Юрченку Віктору Вікторовичу за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, високий професіоналізм.

Вітаємо з відзнаками та прийдешнім професійним святом!