Бобринецький район, Кіровоградська область

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року. Це урочисте та хвилююче свято для мільйонів українців, адже воно символізує нові починання і прагнення якісних змін.

Тож зичу вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Здоров’я вам, тепла й любові!

Висловлюю найщиріші вітання батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість та допомагають їхнім дітям правильно визначити життєві пріоритети.

Закликаю молоде покоління шанувати батьків, учителів і наставників, вивчати українську мову, історію, культуру і традиції. Без національної гідності і пам'яті людина втрачає Богом дану індивідуальність та унікальність.

Пам’ятайте, ми щиро віримо, що ви здібні, талановиті, розумні, тож досягнете всього, чого забажаєте. Ми впевнені: ваші знання і таланти стануть запорукою процвітання нашої держави, гарантом світлого майбутнього нашої країни.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну родину.

Бажаю міцного здоров'я, миру та нових звершень в ім'я України.

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.