Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Дата: 29.01.2018 17:29

Фото без опису27 січня у всьому світі відзначається День пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. Табір став символом нацистських злочинів.

Саме в цей день голова  міської ради Валерій Сніжко, голова громадської організації національних меншин Бобринецького району Лариса Цесарська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради Вікторія Літвінова та представники від учнівсько – студентського парламенту міської ради  вшанували пам'ять розстріляних 247 земляків та поклали квіти до пам’ятного знаку.

В освітніх закладах міста Бобринця вшанувала безневинних жертв Голокосту на мітингу-реквіємі «Скорботна свічка пам’яті святої»,  про трагічні сторінки історії України йшлося на класних годинах. Болем були пройняті усний журнал, історичний екскурс для учнів 9-11 класів «Бабин Яр на Бобринеччині», «Бабин Яр: життя та смерть.