Бобринецький район, Кіровоградська область

19 листопада День працівників сільського господарства України

Шановні працівники сільського господарства і ветерани агропромислового виробництва!

Вітаємо вас з професійним святом.

Це - свято усіх, хто з душею та любов’ю в серці вирощує хліб, худобу, овочеві та фруктові культури, займається переробкою продукції. Ваша праця споконвіку була і буде основою нашого життя.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця на землі була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню кожна українська родина має можливість зібратися за щедро накритим столом.

Бажаємо  успіхів у праці, міцного здоров'я,  щастя Вам і Вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, зпавжди буде мирне небо і сприятлива погода, а в кожному домі панують злагода і достаток!

З повагою

Міський голова                                                                                            В.СНІЖКО