Про колегію відділу освіти, молоді та спорту міської ради

Дата: 23.02.2017 17:24

22 лютого 2017 року на базі Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4» Бобринецької міської ради проведено розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, у якій взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова Вікторія Петрівна, завідувач міського методичного кабінету Синьогуб Ірина Юріївна, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту міської ради Ніколенко Аркадій Миколайович, лікар із загальної гігієни управління Держпродспоживслужби у Бобринецькому районі Тернюк Людмила Олексіївна, методисти міського методичного кабінету, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, завідувачі та вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів.

На колегії розглянуто питання:

1. Про стан виконання бюджету відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради за 2016 рік.
  2. Про стан травматизму в навчальних закладах міста за 2016 рік та заходи щодо його попередження.
  3. Про стан реалізації Базового компонента дошкільної освіти в дошкільних навчальних закладах міста.
  4. Різне.

У ході активного обговорення питань порядку денного членами колегії відзначено належний рівень забезпечення оплати праці працівників комунальних навчальних закладів міста за вересень-січень 2016 року: своєчасне та в повному обсязі забезпечення виплат за посадовими окладами; надбавки обов’язкового характеру (за вислугу років, 20% посадового окладу за престижність педагогічної праці); доплати обов’язкового характеру (перевірка зошитів, класне керівництво тощо); виплати педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди в розмірі посадового окладу за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків на загальну суму 332,0 тис. грн.; виплати премії всім працівникам міських навчальних закладів на загальну суму 415,2 тис. грн. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1298 від 30.08.2002 (зі змінами), відсутність заборгованості по виплаті заробітної плати.