Бобринецький район, Кіровоградська область

Фестиваль дружин юних рятувальників

27 лютого 2017 року у Комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» проведено фестиваль дружин юних рятувальників. Фестиваль проводився з метою формування  в учнів стійких знань правил безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги   до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи  та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

У фестивалі взяли участь 5 команд учнів 8-10 класів, кожна з яких представила свої знання правил безпеки життєдіяльності в чотирьох конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Пам’ятка», «Соціальна реклама». Команди гідно виконали всі завдання та отримали Подяки від адміністрації закладу та організаційного комітету фестивалю.