Вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців

Дата: 06.12.2016 17:12

Фото без опису06 грудня  в День  Збройних сил України вшанували пам’ять полеглих земляків  покладанням квітів та  урочистою ходою в якій взяли участь  заступник міського голови з гуманітарно-соціальних питань Людмила Кривошея, воїни АТО, волонтери, ветерани збройних сил та небайдужі мешканці міста.  Зібрана розпочалося мітингом біля меморіалу загиблим воїнам АТО де всі присутні хвилиною мовчання вшанували  пам’ять військовослужбовців, що віддали життя за мир, спокій і незалежність України.  Під час мітингу до присутніх звернувся волонтер Анатолій Лінніков, він привітав присутніх та подякував присутнім воїнам за мирне небо над головою. Волонтер також закликав не забувати про те, що на сході нашої країни точиться війна та всіляко допомагати воїнам-захисникам. Учасники урочистої ходи поклали квіти до пам’ятників загиблим вчителям та учням міста,  пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та до пам’ятних дощок загиблим учасникам АТО, що знаходяться на міських навчальних закладах. Завершилася хода біля пам’ятника Невідомому солдату,  де відбулося покладання квітів.