Дата: 21.02.2017 17:04

Фото без опису

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Відзначали це свято і в навчальних закладах міста.

Десятикласники Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» підготували літературно-музичну композицію «Мова – життя основа», під час якої прозвучали поезії та пісні українською мовою.

Вчитель Рубаненко Н.Л. ознайомила учасників заходу з цікавими фактами з історії української мови та провела вікторину «А ти знаєш?».

Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «...Як парость виноградної лози плекаймо мову...».

Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

Фото без опису