З Водохрещем Христовим!

Дата: 18.01.2018 17:03

Шановні мешканці громади!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим християнським святом – Хрещенням Господнім!

Упродовж століть українці у ці січневі дні, вітаючи один одного, урочисто колядують: «…А що перший празник – то Різдво Христове, а що другий празник –  Святого Василя, а що третій празник  – Свято Водохреща…».

Свято Водохреща – це джерело світлої радості, очищення душі, тіла та зміцнення віри. У цей день вода у всіх водоймах стає цілющою й цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Хай цей третій празник різдвяно-новорічного циклу прийде в кожну домівку та принесе міцне здоров’я, щастя, бадьорість духу, достаток, невичерпну енергію.

Бажаю, щоб свята вода змила усі негаразди та освятила життя кожного, а на ваші оселі зійшла Божа благодать.

У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром, вірою в завтрашній день та прагненням бути гідними людьми.

З повагою,

міський голова                                                           В.СНІЖКО