Шановні жителі громади та району!

Дата: 22.06.2017 17:00

Фото без опису

У цей день скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту.

22 червня 1941 року розпочався найкривавіший період у трагічній історії Другої світової війни, що завдала нашому народові страшних та непоправних втрат-забрала життя мільйонів українців, дощенту зруйнувала міста і села.

Переконаний, що ні ми, ні наші нащадки ніколи не забудемо про велич подвигу і жертовність Українського народу, що зробив неоціненний внесок у розгром нацистської імперії.

Ми схиляємось перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна. Вічна і світла пам’ять воїнам-переможцям! Все, що пов’язане з цією страшною війною, навіки викарбовано на сторінках історії Українського народу, тому ми згадуємо людей, які у грізні роки виявили мужність та відвагу  у битві з ворогом.

Вічна пам’ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу своєї Батьківщини та щасливе життя на вільній землі для наступних  поколінь.

Вічна і світла їм пам’ять! Миру, єдності, сили та стійкості всім нам, дорогі земляки.

З повагою

Міський голова                                                                    Сніжко В.В.