Обласна конференція «Стан і перспективи духовно-морального виховання»

Дата: 12.06.2017 17:00

Одним із основних завдань сучасної школи є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів.

7 червня 2017 року в комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулася обласна конференція «Стан і перспективи духовно-морального виховання».

У роботі конференції взяли участь педагоги-практики, науковці, методисти, представники релігійних організацій: Української православної церкви, Української автокефальної православної церкви, Церкви євангельських християн-баптистів. Вони виступили з доповідями з актуальних проблем духовно-морального виховання.

Місто Бобринець представляла Стеценко Галина Михайлівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради, презентувавши власний досвід роботи з учнями з проблеми «Формування духовно-моральних цінностей у дітей молодшого шкільного віку».

Учасники конференції ухвалили резолюцію та обрали делегатів на перший Всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування.