9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 08:30

Фото без описуШановні працівники, ветерани галузі культури та майстри народного мистецтва Бобринецької громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у творчості, яка завжди була і залишається багатогранною.

Навіть у складний для розвитку культури час ви знаходите можливість нести високо і гідно в суспільство  українську культуру, ваша майстерність і творчий підхід залучають до народного мистецтва все більше молодих людей.

Бобринецька міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус завжди переймалися питаннями практичної підтримки обдарованих людей, закладів культури, поширенням за межі громади досвіду бобринчан – і продовжуємо це робити разом з вами.

Нам усім потрібен мир, тож кожному з вас бажаю: миру і злагоди, творчих злетів, оптимізму, який ви даруєте іншим, щастя і міцного здоров’я!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади.

Грамотою Бобринецької міської ради за вклад  у розвиток культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

відзначено:

Посавченка Сергія Володимировича, викладача відділу  народних інструментів КЗ «Дитяча школа мистецтв»

Подяку Бобринецької міської ради оголошено:

Голубовському Сергію Володимировичу, викладачеві відділу народних інструментів КЗ «Дитяча школа мистецтв»;

Колективу народної аматорської хорової капели, «Філія №1 – міський будинок культури» КЗ «Центр культури та дозвілля», керівник Людмила Голик;

Колективу народного аматорського музично-драматичного театру «Спадкоємці» КЗ «Центр культури та дозвілля», керівник Валентина Мишакіна;

Дромашку Григорію Михайловичу, учаснику народного аматорського музично-драматичного театру «Спадкоємці» КЗ «Філія №1 міський будинок культури» КЗ «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради.