Вітаємо голову Бобринецької міської територіальної громади Леоніда КРАВЧЕНКА з високою відзнакою!

Дата: 07.11.2023 11:44

Фото без описуЗгідно наказу Головнокомандувача Збройних сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО: «За плідну працю і взаємодію у справі захисту національних інтересів держави, активне сприяння Збройним силам України у виконанні покладених на них завдань в умовах воєнного стану: нагородити

Почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» Кравченка Леоніда Григоровича, голову Бобринецької міської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області».

6 листопада нагороду Леоніду Кравченку у приміщенні міської ради вручив командир бригади, з яким підтримується постійний зв’язок.

Міський голова Леонід Кравченко:

- Вдячний за високу нагороду. Вона є визнанням роботи нашої громади по підтримці Збройних сил України Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Ми разом йдемо до Перемоги і зобов’язані надалі надавати допомогу нашим Збройним силам України.

Слава Україні! Слава ЗСУ!Фото без опису