З днем працівників соціальної сфери!

Дата: 05.11.2023 09:00

Фото без описуСердечно вітаю працівників та ветеранів соціальної сфери з професійним святом!

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

В Бобринецькій територіальній громаді кожен працівник соціальної сфери має значний досвід роботи – непростої роботи з людьми, які потребують захисту від органів місцевого самоврядування та звичайної людської підтримки. Часто саме працівники соціальної сфери Бобринецької громади стають своїм підопічним найближчими порадниками і помічниками.

Щиро вдячний працівникам соціальної сфери усіх закладів за працю, бажаю щоб у ваших оселях завжди було мирно і затишно, зичу заслуженої поваги у суспільстві, багато гараздів у родинах!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади

Грамотою Бобринецької міської ради за сумлінну працю та високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення та з нагоди професійного свята нагороджено

Матягіну Катерину Володимирівну директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецької міської ради.

Оголошено Подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю та високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення та з нагоди професійного свята:

Вербовому Юрію Станіславовичу, головному спеціалісту відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Бобринецької міської ради;

Дмитрян Олені Вікторівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецької міської ради;

Ободовській Алісі Володимирівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецької міської ради;

Рибачук Олені Валеріївні, соціальному працівнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецької міської ради;

Сидорук Любові Борисівні, ветерану соціальної сфери;

Яновській Ірині Василівні, директору комунального закладу «Бобринецький центр соціальних служб» Бобринецької міської ради.