З днем залізничника
Шановні працівники та ветерани залізничної станції «Бобринець»!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке відзначається з 1993 року згідно Указу Президента України.
Протягом кількох десятиліть з часу, коли почала діяти станція «Бобринець», наші залізничники забезпечували її стабільну роботу, продовжують це робити у тяжкі роки російсько-української війни.
Ваша відповідальність є дуже великою – за пасажирів і за вантажі, за вчасне відправлення потягів, за порядок на станції. Вами пройдено сотні кілометрів, під час яких ви обстежуєте та ремонтуєте колії, щоб забезпечити безперешкодний рух потягів.
Дякую вам за працю, зичу миру, розвитку галузі, добра, здоров’я та достатку в родинах.
З професійним святом!
З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади
З нагоди професійного свята – Дня залізничника – оголошено Подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю у сфері залізничного обслуговування, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків
Ісауленко Марії Степанівні, черговій залізничної станції «Бобринець»;
Корчемному Сергію Вадимовичу, майстру шляховому виробничого підрозділу «Долинська дистанція колії» залізничної станції «Бобринець».