Засідання молодіжної ради "Про підсумки роботи молодіжної ради за 2023 рік"

Дата: 30.10.2023 17:48

27 жовтня 2023 року відбулося засідання Молодіжної ради при Бобринецькій міській раді.

На засіданні розглянуто питання: «Про підсумки роботи Молодіжної ради за 2023 рік».

Члени молодіжної ради та молодь Бобринця долучилися до проєкту «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України»; брали участь в акції прибирання на Володимирівській балці та очистці джерела; на День молоді провели патріотичний велозаїзд, культурні заходи; облаштували «Літник» на території Молодіжного центру; разом з працівниками міської ради прибирали міський центральний сквер ім. Кропивницького; пофарбували лаком малі архітектурні форми в ньому; допомагали комунальній службі встановлювати урни; провели ряд заходів з учасницями ГО «Срібний вік»; долучилися до акції «Разом до Перемогина День міста; взяли участь у проєкті «Відновлення. Ua».

2. Другим питанням стало обговорення плану роботи Молодіжної ради при Бобринецькій міській раді на 2024 рік.