З днем автомобіліста і дорожника!

Дата: 29.10.2023 08:01

Фото без описуШановні працівники і ветерани автотранспортної та дорожньої галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодні багато водіїв захищають Україну, її незалежність, цілісність та суверенітет, освоївши військову техніку. Вони своїм професіоналізмом часто рятують побратимів та забезпечують успіх військових операцій. Сердечні вітання вам і щира подяка!

Багато роботи, професійних знань докладає кожен із вас, маєте велику відповідальність під час перевезення пасажирів, під час будівництва і ремонту доріг.

Хай у кожного з вас, а також у великої кількості водіїв-любителів громади, ладиться у роботі, шанують за працю.

Нам усім потрібні ваші знання і вміння.

Миру, добра, міцного здоров’я, благополуччя в родинах!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади.

За сумлінну багаторічну працю, з нагоди професійного свята Грамотою Бобринецької міської ради нагороджено тракториста 5 розряду філії «Кіровоградська дорожньо-експлуатаційна дільниця ДРП м. Бобринець» Дмитра Васильовича Франчука.

Щирі вітання зі святом!Фото без опису