Відбулося засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Бобринецькій міській раді.

Дата: 25.10.2023 09:26

Фото без описуПередувало їй затвердження нового складу ради.

Голова координаційної ради - заступник Бобринецького міського голови

ЯВОРСЬКА

Наталія Миколаївна

Заступник голови координаційної ради -

ВОЛКОТРУБ

Володимир Юрійович - голова відокремленого підрозділу ГО «Товариство сприяння обороні України» Холодноярської територіальної організації товариства сприяння обороні України

Секретар координаційної ради -

ОХРІМЕНКО

Катерина Анатоліївна фахівець апарату відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради

Члени координаційної ради:

АНДРЄЄВ

Василь Іванович - заступник директора з навчально-виховної роботи Бобринецького колегіуму ім. В.В.Порика Білоцерківського національного аграрного університету

БАЙЗДЕР

Тетяна Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи професійно-технічного училища № 32

ВЕРБОВИЙ

Юрій Станіславович - голова осередку “Спілка української молоді в Україні”

ВИННИК

Олександр Леонідович - начальник 24 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Кіровоградській області

ГУЗІЄНКО

Олександр Вікторович - поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Кропивницького РУП ГУНТ в Кіровоградській області

ІВАЩЕНКО

Владислав Станіславович -

завідувач сектору з питань мобілізаційної, оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій

ІСАКОВА

Руслана Геннадіївна - директор районного краєзнавчого музею імені М.Смоленчука

КВАШЕНКО

Юлія Валеріївна - директор комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради

КУТРОВСЬКИЙ

Едуард Павлович - начальник відділення рекрутингу та комплектування третього відділення Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

ЛІТВІНОВА

Вікторія Петрівна - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради

ПАВЕЛКО

Любов Євгенівна -

директор КЗ «Міська публічна бібліотека» Бобринецької міської ради

ПЕРЕПЕЛКІНА

Софія Андріївна - голова Бобринецького міського парламенту дітей

РУБАНЕНКО

Наталія Леонідівна - заступник директора з виховної роботи КЗ «Бобринецький ліцей № 1» Бобринецької міської ради

СОЛОДКА

Тетяна Сергіївна -

ТОСІК

Микола Іванович -

голова Бобринецької районної організації УСВА

ЧОРНИЙ

Максим Сергійович - голова молодіжної ради при Бобринецькій міській раді

ШКРЬОБКА

Олексій Олегович - вчитель предмета «Захист України» КЗ «Бобринецький ліцей № 1» Бобринецької міської ради

У самій назві Координаційної ради закладено мету її створення – українська ідентичність, патріотизм, координація гуманітарно-патріотичного виховання молоді.

Розпочали з підбиття підсумків минулого навчального року: бобринчани гідно представляли громаду на усіх етапах Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У травні серед 17 роїв старшої вікової групи бобринецький рій «Відважні» у загальному заліку виборов І місце в обласному етапі гри.

У червні середня вікова група «Характерники» серед 16 роїв зайняла 4 місце.

У липні на всеукраїнському етапі «Сокола» («Джури») на Львівщині представником від Кіровоградської області був рій «Відважні» Бобринецької міської ради.

За підсумками гри серед 26 роїв з усієї України отримали результати в змаганнях:

«Туристично-спортивна смуга перешкод» - 3 місце; «Відун» - 11 місце; «Стрільба» - 10 місце; «Метання гранати» - 7 місце.

Миколу Кецмана (тепер уже випускника) Бобринецького ліцею №1 було визнано найкращим ройовим України.

Результати - відмінні. Але члени Координаційної ради вважають, що завдання перед ними стоять на роки: виховання молоді – процес постійний. Українська ідентичність, любов до своєї землі, бажання і вміння її захищати – головні пріоритети, особливо тепер, коли Україна захищає свою незалежність і суверенітет.

Обговорили найближчі плани. Освітні, культурні заклади у взаємодії з військовими, ГО ТСОУ запланували та узгодили заходи до Дня вигнання нацистських окупантів із України; до Дня Гідності та Свободи України та Дня Збройних сил України. Головне, вважає, Наталія Яворська, учасники ради повинні контактувати, обговорювати ті заходи, які будуть справді цікаві учням. Серед іншого: знайомство з військовими: навіть форма дисциплінує, а короткі зустрічі з людьми, які воювали, матимуть більший патріотичний ефект, ніж найкраще написаний художній твір.