«Сильна громада» результати забрудненості водних ресурсів від наслідків видобутку урану

Дата: 24.10.2023 11:12

Фото без опису20 жовтня 2023 року Громадською організацією «Сильна громада» проведено презентацію результатів досліджень рівня забрудненості водних ресурсів в рамках проекту «Підвищення рівня водної безпеки Бобринецької громади» за підтримки ГО Флора та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program Проєкт спрямований на висвітлення проблеми забруднення водних ресурсів від наслідків видобутку урану в регіоні та популяризації споживання води з перевірених джерел, які не мають радіаційного забруднення. Основними видами діяльності за проектом є придбання та встановлення сучасного фільтру для багатоступінчатої очистки води та придбання двох екотестерів для вимірювання рівня радіаційного забруднення води. Зокрема фільтр встановлено в Ліцеї №1 Бобринецької міської ради та буде джерелом чистої питної води для учнів та вчителів.