Бобринецькому футболу - 110 років!

Дата: 30.09.2023 18:06

Фото без описуБобринецькі тренери, гравці та ветерани футболу давно увійшли в історію Кіровоградщини, як одні з найсильніших, а сам вид спорту весь час був предметом особливої уваги керівництва міської ради. Але жодна команда і жодна гра не відбулася б, якби не було людей, які люблять футбол, тренують футболістів, живуть футболом, готові грати вдень і вночі, вдома і за сотні кілометрів від Бобринця.

На цьому у вітальних промовах наголошували головаБобринецької міської ради Леонід Кравченко, голова Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний, голова Новоукраїнської громади Олександр Корінний.

Особливі слова подяки звучали воїнам Збройних Сил України: саме завдяки їхнім воїнським здобуткам Бобринець та Кіровоградщина живуть на мирній території і мають змогу забезпечувати діяльність кожного закладу.

Вітання від народного депутата України Ігоря Мурдія передав директор Бобринецької школи-інтернату Володимир Паїцький: за сприяння народного депутата та міського голови Бобринця для дітей закладу будуватиметься новий футбольний майданчик на території закладу.

Вдячність за відданість футболу голова громади Леонід Кравченко висловив ветеранам, тренерам, спортсменам, які показували і показують високий рівень футбольної майстерності.

Згідно розпорядження голови Бобринецької міської ради Грамотою Бобринецької міської ради за вагомий внесок у розвиток футболу на Бобринеччині та з нагоди 110-річчя бобринецького футболу нагороджено: АДАМЧУКА Миколу - ветерана бобринецького футболу;

БЕЗСМЕРТНОГО Віктора – голову Кіровоградської асоціації футболу;

БИЧКОВА Сергія - ветерана бобринецького футболу;

ВІНІЧЕНКА Олександра - ветерана бобринецького футболу;

ГАРТМАНА Леоніда - ветерана бобринецького футболу;

ГОРДУБЕЯ Андрія - ветерана бобринецького футболу;

ГРЕЧАНОГО Генадія - ветерана бобринецького футболу;

ДОБРОШТАНА Андрія - ветерана бобринецького футболу;

ЄФІМЕНКА Віктора - ветерана бобринецького футболу;

ЗЕЛЕНСЬКОГО Тараса - ветерана бобринецького футболу;

ІВАШИНУ Володимира - ветерана бобринецького футболу;

ІСАКОВА Віктора - ветерана бобринецького футболу;

КВАШЕНКА Сергія – директора комунальної установи «Спортивний комплекс «Олімпієць» Бобринецької міської ради.

КОСЕНКА Сергія – ветерана бобринецького футболу;

СКЛЯРЕВСЬКОГО Василя - ветерана бобринецького футболу;

СКУБКА Василя – ветерана бобринецького футболу;

ТКАЧЕНКА Миколу - ветерана бобринецького футболу;

ФІЛІПЕНКА Ігоря - ветерана бобринецького футболу.

Голова Кіровоградської асоціації футболу Віктор Безсмертний привітав бобринчан з 110-річчям футболу, побажав перемоги над рашистами нашим воїнам ЗСУ. Зі слів голови обласної асоціації, Бобринецька громада є однією з найпотужніших щодо розвитку футболу не лише на Кіровоградщині, а й в Україні: наші команди брали участь в усіх чемпіонатах області по футболу, у всеураїнських змаганнях і перемагали, грають у шкільній футзальній лізі.

Подяку отримала Бобринецька асоціація футболу, за розвиток футболу в громаді та на Кіровоградщині Грамотами нагороджено міського голову Л.Кравченка, голову Бобринецької асоціації футболу Павла Арабова. Подяками нагороджені ветерани бобринецького футболу Микола Ткаченко, Павло Ліщук, Кравченко Роман – діючий гравець команди «Новатор-Бобринець».

Футболісти також отримали набір м’ячів.

Голова Бобринецької асоціації футболу Павло Арабов відзначив вклад у бобринецький футбол директора ДЮСШ Володимира Кунделя, Михайла Василенка, Сергія Плющевського, Олександра Сидорука.

Олександр Корінний, міський голова Новоукраїнки зазначив:

• Для мене футбол – це люди. Якщо згадаємо якусь територію, то одразу згадуємо імена функціонерів… Якщо говоримо про Бобринець – то це Володимир Кундель.

• Коли б ми не набрали по телефону бобринецьку команду, - мені дуже імпонує, що вони завжди готові грати, непоступливі на полі, але вміють товаришувати…

Олександр Корінний вручив символічну футболку Володимиру Кунделю та тренеру Ігорю Філіпенку, який виступав і за команду Новоукраїнки.

Футбольний м’яч з автографами гравців ФК «Новоукраїнка» очільник Новоукраїнської громади громади передав колезі – міському голові Бобринця Леоніду Кравченку.

Вітальні слова усім причетним до футбольної історії та сучасності Бобринця гравцям «Новатора», як однієї з найсильніших команд,  прозвучали від ветерана футболу і мецената, земляка Олександра Скляревського.

Історію бобринецького футболу нагадав вихованець Бобринецької ДЮСШ, ветеран футболу Василь Скубко.

Увійде в історію відзначення 110-річчя бобринецького футболу й гра команд ФК «Цибульово» - ФК «Новатор-87 та ФК «Бобринець - ФК «Новоукраїнка» (ветерани 60+).

Перемогу здобула у матчі команда господарів поля – ФК «Бобринець».