Футболу в Бобринці - 110 років!

Дата: 29.09.2023 08:34

Фото без описуПонад століття тому в Бобринці відбулася перша зафіксована документально гра у футбол – вид спорту, який охоплює мільйони людей, об’єднує і надихає. Без перебільшення, тисячі бобринчан за ці роки долучилися до активної гри у футбол та вболівання за улюблену команду.

В ці дні вшановуємо також бобринчан, які не з нами, але залишили по собі добру пам’ять для наступних поколінь. Бобринецька міська рада впродовж багатьох років сприяє  розвитку спорту, створюючи належні умови на спорткомплексі «Олімпієць», для футбольної команди ветеранів «Новатор» та для навчання юних футболістів дитячо-юнацької спортивної школи.

Хочу побажати тренерам, гравцям, уболівальникам, щоб цей вид спорту приносив вам тільки радість, позитивні моменти, зміцнював і дух, і тіло, і надалі об’єднував покоління бобринчан.

З повагою, Леонід Кравченко, міський голова Бобринця