Центральна алея у Кубинському парку Бобринця тепер носитиме назву «Імені Героїв-рятувальників»

Дата: 28.09.2023 11:14

Фото без описуОдним із питань, що розглядалося на засіданні виконавчого комітету Бобринецької міської ради: про присвоєння назви центральній алеї у Кубинському парку.

Алея тягнеться від перехрестя вулиць Каштанова-Паркова до перехрестя вулиць 16 Березня-Учасників АТО.

Питання було винесене на розгляд виконавчого комітету у зв’язку з листом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області 1 Державного рятувального загону про присвоєння алеї назви імені «Імені Героїв-рятувальників».

Члени виконкому прийняли рішення №521 від 25 вересня про присвоєння центральній алеї Кубинського парку назви «Імені Героїв-рятувальників».

Під час розгляду питання керувалися ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування» та Постановою Кабінету міністрів від 24 жовтня 2012 р. №989.

ДПРЧ-24 рекомендовано встановити пам’ятну табличку з назвою алеї та за потреби здійснювати заходи із благоустрою.