З Днем працівників освіти!

Дата: 28.09.2023 10:03

Фото без описуШановні  педагогічні колективи усіх навчальних закладів, ветерани праці!

Прийміть сердечні вітання з професійним святом, побажання завжди залишатися в душі сміливими, бо увійти в класи, де на вас очікують різні за характером, темпераментом, здібностями діти – великий подвиг і велика відповідальність.

Вчитель на все життя залишається у пам’яті колишніх учнів, вчителі ніколи не забувають дітей, яких ведуть дорогою знань, виховують протягом десятиліття.

Щира подяка вам за нелегку працю, яка в останні роки проходила складні випробування в умовах ковіду, війни, реформування галузі. Міська рада виконує взяті на себе зобов’язання створити  потужну і спроможну структуру дошкільних, шкільних, позашкільних закладів, де будуть всі умови для праці та навчання, надання якісних знань, виховання та дозвілля учнів.

Усій великій вчительській сім’ї я щиро зичу успіхів, любові і поваги учнів та батьків, миру, добра, здоров’я  і щастя в родинах!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької територіальної громади