УБД та особи з інвалідністю внаслідок війни зможуть безоплатно пройти професійно-технічне навчання

Дата: 18.09.2023 11:47

Фото без опису

Доступна як первинна професійна підготовка, так і перепідготовка, або можливість підвищити професійну кваліфікацію.

Про які можливості йдеться ще:

• абітурієнти зможуть самостійно обирати професії або програми підвищення кваліфікації з переліку;

• можливість самостійно обрати місця професійного навчання.

Відповідну інформацію про перелік закладів освіти та доступні програми та професії буде розміщено на сайті Державного центру зайнятості (ДЦЗ).

Окрім цього, передбачена компенсація за:

• витрати на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку;

• надання місця проживання у період навчання.

Така компенсація передбачена здобувачам освіти, які навчатимуться не за місцем проживання, а також особам, які супроводжуватимуть особу з інвалідністю внаслідок війни І групи.

Координаторами експериментального проекту є Мінекономіки та Державний центр зайнятості.

Детальніше: https://cutt.ly/EwxH3OxE