Ярмарок – усім на підтримку: і людям, і ЗСУ

Дата: 22.09.2023 15:16

Фото без описуЯрмарок у кожному місті України з 2014 року значною мірою втратив розважальну складову. Під час війни нема гуртів співаків, що піснею заохочували купувати товари, ніхто не дістає чоботи зі стовпа, в оточенні натовпу, але ярмарок зберіг основне призначення: люди можуть придбати товари за трохи або значно меншими цінами, ніж вони є на ринках чи в магазинах міста. Додалася ще одна складова, напевне, найважливіша у наш час: саме під час таких масових спільних заходів люди збирають для Збройних сил України найбільшу благодійну допомогу.

Про те, яку суму вдалося зібрати на цьогорічному ярмарку – читайте після звіту працівників установ міської ради, відповідальних за проведення на ярмарку акції «Разом до Перемоги!»

Про те, хто торгував на ярмарку, та про враження людей – у подальших повідомленнях.