НАГОРОДИ БОБРИНЧАНАМ

Дата: 20.09.2023 15:12

Фото без описуУказом Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено старшого солдата

ФРОСІНЯКА ГЕОРГІЯ ЮРІЙОВИЧА: за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Медаллю «За мужність і відвагу» нагороджено солдата СИНЬОГУБА ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА.

Шановні захисники, ви - непереможні!

Прийміть вітання з нагородами. з визнанням подвигу солдата державою і народом, сердечну вдячність, повагу від жителів усієї громади, вдячність вашим рідним і близьким за терпіння, виснажливі дні і ночі розлук і страху, про які знають тільки вони самі.

Вас завжди чекають і вдома. і в громаді.Фото без опису