ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ «ЦЕНТР ДІЯ» БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРО НОВУ ПОСЛУГУ БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Дата: 12.09.2023 08:35

Фото без описуВідтепер безоплатну правову допомогу можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг «Центр Дії» Бобринецької міської ради. Кожної другої та четвертої середи місяця з 9 до 11 години фахівці Бобринецького бюро правової допомоги надаватимуть мешканцям громади юридичні консультації, допомагатимуть у складанні заяв, заповненні бланків, будуть забезпечувати доступ до безоплатної правової допомоги, а також доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Чекаємо вас за адресою: м. Бобринець, вул. Каштанова, 84.

Тел.: +380989895028.