З днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 08.09.2023 09:45

Фото без опису10 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники і ветерани праці Бобринецького управління газового господарства ВАТ «Кіровоградгаз»!

Впродовж кількох десятиліть у Бобринці розвивалася мережа газопостачання. Саме завдяки працівникам газового господарства  стабільно працювала і розвивалася уся система, завдяки знанням і вмінням газівників блакитним паливом забезпечуються підприємства, установи, організації, домоволодіння бобринчан. Комфорт у кожній домівці – це і ваша заслуга.

Прийміть вітання з нагоди професійного свята. Хай ваш професіоналізм і надалі  забезпечує розвиток економіки, ваших родин. Хай тепло і затишок буде в оселях і зігріває серця вдячністю за вашу працю.

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської ради