Книги, затишок – це бібліотека

Дата: 07.09.2023 11:22

Фото без описуОдна з Програм, згідно яких відбувається діяльність установ Бобринецької міської ради: «Комплексна програма розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини на території Бобринецької громади на 2022-2025 роки».

В рамках Програми працює і «Публічна бібліотека» Бобринецької міської ради. Бібліотека – насамперед книжкові фонди, їх сучасність, наповнюваність. Вони потребують і перекладної на українську мову зарубіжної класики, і творів сучасних українських авторів, і дитячих книг, яких раніше в бібліотеці для дорослих не було.

За словами директора закладу Любові Павелко, у цьому році в рамках програми було придбано близько 60 екземплярів книг (галузева, художня, дитяча література) на 10 тисяч гривень.

Торік частково бібліотекарі оновили читальний зал, відділ обслуговування – пофарбували підлогу. Ремонтні роботи продовжили у цьому році в інших службових приміщеннях.

За словами Любові Павелко, роботи проводяться поетапно, оскільки неможливо повністю закрити заклад на довгий час.

Осучаснюється і матеріально-технічна база бібліотеки: працівників забезпечили офісними кріслами, дитячій кімнаті у додали м’яких пуфів.

Закупили для бібліотеки і нову кафедру – стара «пропрацювала» понад тридцять років.Фото без опису