Згадуючи Гімназіаду

Дата: 07.09.2023 11:20

Фото без описуМинулого року відбулася Гімназіада – спортивні змагання серед учнів закладів середньої освіти.

Нагороди «наздогнали» переможців уже після літніх канікул.

Кубок за зайняте третє місце нещодавно вручили керівництву відділу освіти Бобринецької міської ради, далі його передали у Бобринецький ліцей.

Тож, ця нагорода нагадуватиме спортсменам, як вони змагалися у баскетболі, "Козацькому гарті", легкій атлетиці, пляжному волейболі, футболі на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Попереду бобринчан у Гімназіаді були тільки спортсмени з Кропивницького (перше місце) та з Олександрівки – друге місце.

Ось такі наші юні спортсмени з тренерами та перед поїздкою: світлини з Гімназіади.