З Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг

Дата: 06.09.2023 10:10

Фото без описуГрамотами Бобринецької міської ради відзначено адміністраторів ЦНАПу Олену БАКЛАН і Тетяну ДОБРИК.

Шановні працівники Центру надання адміністративних послуг!

Міська влада, депутатський корпус зробили все можливе, щоб Центр став сучасною установою з комфортними умовами для роботи спеціалістів.

Кожна з вас – професіонал своєї справи. Завдяки вашим знанням законодавства, вмінню контактувати з людьми, Центр став тією установою, яка сприяє розвитку місцевого самоврядування, економіки, забезпечує певною мірою появу нових робочих місць.

Сфера повноважень Центрів стає дедалі ширшою – це і велика відповідальність, і вдячність вам від великої кількості жителів громади.

Щиро зичу вам успіхів у діяльності, родинного благополуччя, миру і процвітання!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської ради