Вшановуємо і пам’ятаємо

Дата: 29.08.2023 10:22

Фото без опису29 серпня у Свято-Миколаївському храмі у Бобринці відбулася панахида - вшанування пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України за участі голови Бобринецької міської ради Леоніда Кравченка, його заступників, військових - представників Третього відділу Центру комплектування та соціальної підтримки, голови Кетрисанівської сільської ради Віктора Поліщука, жителів Бобринецької громади.

Панахиду відправили настоятель Свято-Миколаївської церкви о. Володимир та о. Миколай.

Захисники і захисниці загинули за наше мирне життя, вони усі є героями. Ці люди не просили ні в кого допомоги, сумління покликало їх захистити своїх рідних і незалежність України. Загиблі воїни і люди, яких ми добре знали, або з ким були ледь знайомі, живуть, поки ми зберігаємо пам’ять про них: такими були основні настанови  о.Володимира.

Квіти лягли цього ранку на меморіальні плити наших земляків, як вдячність за подаровану нам можливість не знати, що таке війна.

Низький уклін загиблим і пошана від усієї громади.