32-річчя незалежної України: вітаємо нагороджених!

Дата: 24.08.2023 18:33

З нагоди Дня незалежності України за сумлінне виконання професійних обов’язків, досягнення у праці, активність та вклад у розвиток громади відзначені Грамотами Бобринецької міської ради та подарунками військові, працівники організацій, установ, підприємств, ветерани праці, депутати:

Касьянов Сергій Григорович, Пріхно Володимир Миколайович, Добрик Олена Володимирівна, Гавриш Сергій Миколайович, Міловський Ігор Михайлович, Пижова Валентина Володимирівна, Науменко Тетяна Миколаївна, Поперешніченко Сергій Сергійович, Лаврусенко Андрій Анатолійович, Волков Олександр Володимирович, Карнаухов Юрій Євгенійович, Лібенко Наталія Василівна, Трофіменко Максим Андрійович, Штурко Геннадій Андрійович, Абаза Валентина Миколаївна, Шкрьобка Олексій Олегович, Чорний Сергій Васильович, Ляшенко Сергій Анатолійович, Бондаревська Тетяна Григорівна, Слободяник Наталія В’ячеславівна, Прач Руслана Петрівна, Кочубей Марина Сергіївна, Шкварко Володимир Миколайович, Охремов Руслан Михайлович, Цесарська Лариса Наумівна, Оверченко Олена Павлівна, Іващенко Мотрона Павлівна, Якубенко Сергій Вікторович.