З Днем Державного прапора України!

Дата: 23.08.2023 08:01

Фото без описуШановні жителі Бобринецької громади, земляки!

4 вересня 1991 року національний синьо-жовтий прапор замайорів над Верховною Радою України, 28 січня 1992 року парламент затвердив його Державним прапором України. Указом Президента України на загальнодержавному рівні свято Державного прапора України відзначається з 23 серпня 2004 року.

Синьо-жовтий стяг і в давнину  і для народу сучасної України є символом ідентичності, боротьби за волю і незалежність держави.

Прийміть сердечні вітання з нагоди державного свята. Адже з нашим синьо-жовтим стягом українці радіють і сумують, з ним перемагають.

Тож хай майорить у віках над вільними містами і селами Державний прапор України, шануймо його!

З повагою, міський голова Леонід Кравченко, колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Бобринецької міської ради