Увага! Всеукраїнський конкурс творчих робіт

Дата: 22.08.2023 10:01

Фото без описуУ 2023 році Конкурс проводитиметься у 6 номінаціях: «Рівні права і можливості жінок і чоловіків», «Політична освіта та політична культура», «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи», «Реформування освіти в умовах воєнного стану», «Мій досвід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики» та «Реформування державного управління в контексті європейської інтеграції України».

Участь у конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до 35 років.

Терміни проведення Конкурсу: до 25 серпня 2023 року - прийом творчих робіт; вересень 2023 року - розгляд та оцінка робіт, жовтень 2023 року - визначення та нагородження переможців і призерів.

Детальну інформацію про Конкурс можна знайти на офіційному веб-сайті Конкурсу:https://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com