Привітали з професійним святом - Днем працівників торгівлі

Дата: 30.07.2023 10:16

30 липня з нагоди професійного свята Дня працівників торгівлі міський голова Леонід Кравченко відзначив працівників торгівельної сфери громади.

Міський голова привітав і вручив подяку Кіровоградської військової адміністрації, за сумлінну працю, активну громадську позицію, вагомий внесок у формування системи державного управління, волонтерську діяльність та з нагоди професійного свята - Дня працівників торгівлі:

ЯКУБЕНКУ СЕРГІЮ ВІКТОРОВИЧУ – фізичній-особі підприємцю.

Оголосив подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток торгівлі Бобринецької громади, високий рівень обслуговування населення  та з нагоди професійного свята Дня працівників торгівлі:

КОЛЕКТИВУ магазину «VARTO»;

КОЛЕКТИВУ магазину «Стройбат»;

КОЛЕКТИВУ фірмового магазину Товариства з додатковою відповідальністю «М’ясокомбінат «Ятрань».