Відзначили День Української Державності

Дата: 28.07.2023 09:36

Фото без опису28 липня з нагоди Дня Української державності відбулося покладання квітів. Міський голова Леонід Кравченко та перший заступник міського голови Валентин Музика на території Свято-Миколаївської церкви поклали квіти до Арки пам’яті борців за незалежність України та до пам'ятника волонтера, настоятеля Свято-Миколаївської церкви Отця Юрія Ониська і вшанували хвилиною мовчання.

Всі присутні взяли участь в молебні у Свято-Миколаївській церкві за Україну та мир в нашій державі, яку виголосили отці Володимир Ткаченко та Микола Онисько. Вони молилися за перемогу нашої держави та справедливий мир.

Духовні лідери просили заступництва й сил для захисників нашої Батьківщини, порятунку для всіх постраждалих від війни. Також молилися за відновлення територіальної цілісності України.Фото без описуФото без опису