З Днем медичних працівників

Дата: 27.07.2023 13:00

Фото без описуСьогодні день тих людей, чия професія – стояти на варті життя. День українських медичних працівників і працівниць, усіх лікарів, медичних сестер, бойових медиків.

Саме в цій роботі чи не найкраще видно, що таке цивілізованість, що таке людяність, як люди вміють жити й працювати заради інших людей.

За роки, які минули ми зрозуміли що професія медичного працівника – чи не найважливіша у світі. Медики вберегли мільйони життів у пандемію коронавірусу і рятують тисячі воїнів та мирних людей у війні, розв’язаною московською ордою.

Дякуємо вам, шановні медики, за ваш титанічний труд і професійність, за ваше служіння й за кожне врятоване вами життя. За безмежні світи, які видно в очах дітей, дорослих, воїнів, цивільних – усіх, кого ви врятували.

Дякуємо вам! Бажаємо вам сили, сімейного благополуччя й незмінної вдячності всіх наших людей.

Бажаємо вам перемоги!

Слава Україні!

З повагою Бобринецька міська рада її виконавчий комітет та дупутатський корпус