Відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 26.07.2023 12:37

25 липня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченко.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до «Комплексної цільової соціальної Програми оздоровлення та відпочинку хлопчиків та дівчаток Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

2. Про утворення Координаційного центру підтримки цивільного населення при Бобринецькій міській раді.

3. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності на території Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки».

4. Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Бобринецької міської територіальної громади.

5. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради «Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки».

6. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Програми  будівництва, капітального ремонту, реконструкції та модернізації об’єктів комунальної власності і соціально-культурного призначення Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки".

7. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Програми  підтримки і розвитку первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що надається комунальним некомерційним підприємством "Бобринецька лікарня" Бобринецької міської ради на території Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки".

8. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Програми підтримки місцевого самоврядування у Бобринецькій міській територіальній громаді на 2022-2025 роки».

9. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до додатку 2 Програми культурно-мистецьких заходів Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

10. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до Програми з локалізації та ліквідації карантинних організмів на території Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

11. Про схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради «Про внесення змін до Програми утримання та забезпечення діяльності комунального закладу «Бобринецький міський центр соціальних служб» на 2020-2025 роки».

12. Про  схвалення проекту рішення Бобринецької міської ради "Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради  від 23 грудня 2022 року № 1406 "Про  бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2023 рік".

13. Про передачу матеріальних цінностей.

14. Про відпуск матеріальних цінностей (борошна пшениці вищого гатунку) з матеріального резерву Бобринецької міської територіальної громади.

15. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік  відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

16. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік  відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

17. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КП «Комунальник» Бобринецької міської ради.

18. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КП «Міськводоканал» Бобринецької міської ради.

19. Про безоплатну передачу майна на балансовий облік КНП «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради.

20. Про затвердження акту приймання–передачі.

21. Про затвердження акту приймання–передачі.

22. Про затвердження акту приймання–передачі.

23. Про затвердження акту приймання–передачі.

24. Про постановку громадян на квартирний облік за заявою громадянина Пономаренка Є.В.

25. Про дозвіл на риття траншей та прокладання водопроводу і мережі водовідведення за заявою громадян: Кравченка Романа Леонідовича та Кравченка Руслана Леонідовича

26. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території міста Бобринець за заявою громадянина Різанова М.С.

27. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території міста Бобринець за заявою громадянки Калініної Л.А

28. Про затвердження висновку органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Бобринецької міської ради про доцільність призначення опікуна.

29. Про затвердження висновку органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Бобринецької міської ради про доцільність призначення опікуна.

30. Про припинення піклування.

31. Про припинення піклування.

32. Про припинення піклування.

33. Про встановлення піклувальника.

34. Про встановлення піклувальника.

35. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Абрамова Д.В.).

36. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Кравченка Ю.М.).

37. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Вишнівецької О.А.).

38. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Ірхи Т.О.).

39. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Світлова І.І.).

40. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Відоменка В.А.).

41. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Штурко І.І.)