МУДРІ! ШЛЯХЕТНІ! ВІДВАЖНІ!

Дата: 25.07.2023 09:30

Фото без описуЗ 15 по 24 липня 2023 року у с. Кам’янка Соколівської територіальної громади Стрийського району Львівської області проводився ІІІ (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

26 РОЇВ З УСІЄЇ УКРАЇНИ приймали участь у даному заході.

ПРЕДСТАВНИКОМ ВІД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ БУВ РІЙ «ВІДВАЖНІ» БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, який здобув перемогу у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). До складу рою увійшли представники комунальних закладів «Ліцей №1» (Барвінок Микола, Гончаренко Ірина, Линець Ігор, Крутько Богдан Кецман Микола; вчитель предмета «Захист України» – Олексій ШКРЬОБКА) та «Ліцей №2» Бобринецької міської ради (Єрмоленко Денис, Бельницький Богдан, Славінська Аліна; вчитель предмета «Захист України» – Микола БОНДАРЕНКО).

В умовах воєнного стану наші діти проявляють ще більший інтерес до участі у таких заходах, як «Джура». Перше знайомство і поведінка зі зброєю, надання домедичної допомоги чи евакуація поранених - це неповний перелік умінь та навичок, що засвоюють учасники гри. Такі змагання покликані навчити працювати в команді та оперативно приймати рішення в екстремальних умовах перебування.

Учасники приймали участь у таких конкурсах: «Відун», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Метання гранати», «Таборування» та «Стройова» (поза заліком).

Продемонструвавши гарну фізичну підготовку, витримку і спритність, рій «Відважні» на достойному рівні представив Кіровоградську область.

За підсумками конкурсів маємо такі результати:

«ТУРИСТСЬКА-СПОРТИВНА СМУГА ПЕРЕШКОД» - 3 МІСЦЕ;

«Відун» - 11 місце;

«Стрільба» - 10 місце;

«Метання гранати» - 7 місце.

КЕЦМАНА МИКОЛУ, учня комунального закладу «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради, ВИЗНАНО НАЙКРАЩИМ РОЙОВИМ УКРАЇНИ.

ВИ - НАША ГОРДІСТЬ! Ми пишаємося вами і вашими досягненнями на ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ рівні!

Дякуємо вам за гарні результати!