Тринадцятий тур Чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд

Дата: 24.07.2023 11:16

Фото без опису23 липня 2023 року, на футбольному полі комунальної установи "Спортивний комплекс "Олімпієць" Бобринецької міської ради, відбувся тринадцятий тур Чемпіонату Кіровоградської області з футболу, серед аматорських команд, сезону 2023 року «Перша ліга».
Команда «Новатор» (м. Бобринець) зіграла з командою ФК "Клинці" (с. Клинці Первозванівської сільської ради Кропивницького району).
Наша команда показала неперевершену гру та професіоналізм і здобула перемогу з рахунком 9:3.
Голи забили: Літвін Сергій (3), Піньковський Андрій (2), Квашенко Сергій (1), Корчаченко Артем (1), Василенко Михайло (1), Шкрьобка Максим (1).
Бажаємо успіхів у наступному матчі!